D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai.

Jei nerasite atsakymo į Jums rūpimus klausimus, būtinai susisiekite su mumis!

Kurjeriui įvykdžius užsakymą ir paėmus Jūsų siuntą iš užsakovo sandėlio, gausite trumpąją SMS žinutę, kurioje bus įrašytas siuntos numeris. Apsilankę šiuo adresu www.packy.lt/siuntos-sekimas galite jį įvesti ir pamatyti, koks dabartinis Jūsų siuntos statusas.

Viskas priklauso nuo to, koks Jūsų pakuočių bendras svoris ir matmenys. Svarbiausia, kad išsirinktumėte tinkamą siuntos dydį, bet kiekviena pakuotė nėra apmokestinama atskirai – vertinamas tik bendras visų pakuočių svoris ir matmenys.

Jei paslaugų teikimo sutartyje nėra nurodyta kitaip, siuntos grąžinimas, siuntos informacijoje nurodytu paėmimo adresu, nieko nekainuoja.

Trumpoji SMS žinutė siunčiama siuntos informacijoje nurodytu gavėjo telefono numeriu, šiuose žingsniuose:
1. Kurjeriui paimant siuntą iš užsakovo sandėlio.
2. Kurjeriui pasikrovus siuntą mūsų sandėlyje.

Taip. Tai yra nemokamai teikiama paslauga. Tačiau tai gali reikšti, kad siunta jums bus pristatyta sekančią darbo dieną.

Visuomet dedame pastangas ir atsižvelgiame į gavėjo norus. Tačiau atsižvelgiant į siuntų kiekį ir maršrutą, kurjeris neturėjo galimybės atvykti pas Jus pastabose nurodytu laiku.
Tam, kad užtikrintumėte pageidaujamą siuntos pristatymo laiką, užsisakykite papildomą paslaugą “Pristatymo laikas”.

Taip nutinka dėl to, kad kurjeris, atvykęs užsakyme nurodytu adresu, gavėjo neranda namuose ir užsakyme nurodytu telefono numeriu su juo susisiekti nepavyksta. Tik tada, kai kurjeris atlieka šiuos veiksmus, inicijuojama procedūra “Gavėjas nerastas”, ko pasekoje gavėjui SMS žinute pranešama, jog siuntos įteikti nepavyko.
Gavus šią žinutę, susisiekite puslapyje nurodytais kontaktais, galbūt siuntą kurjeris pristatys dar tą pačią dieną. Tačiau įprastai, tokia procedūra reiškia, kad siunta bus pristatoma sekančią darbo dieną, pagal tą pačią užsakymo informaciją. Jei turite pageidavimų, susisiekite puslapyje nurodytais kontaktais.

Skambinkite mūsų puslapyje nurodytais kontaktais. Greičiausiai jau užpildėte užsakymo informaciją, tačiau negalite patvirtinti manifesto, tad tiesiog paprašykite atsiliepusio įmonės darbuotojo patvirtinti manifestą. Ne bėda, jei užsakymo nesate sukūrę, telefonu galite pateikti užsakymo informaciją įmonės darbuotojui, jis užsakymą sukurs už Jus.

Šiuo metu paslauga teikiama Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje. Pagal susitarimą, užsakymų vykdymo zoną galima išplėsti iki Vilniaus rajono savivaldybės regionų.

Jeigu esate juridinis asmuo, sudaręs su mumis paslaugų teikimo sutartį gausite nuolatinį prisijungimą prie sistemos.

Mūsų svetainėje, pagrindinio puslapio apačioje rasite pretenzijos formą, kurią, supildę visą reikalingą informaciją, turite išsiųsti į info@packy.lt. Nuostoliai atlyginami pagal įmonės vežimo taisyklėse numatytą tvarką.

Mūsų užsakymų valdymo sistemoje, jos vartotojai gali peržiūrėti savo siuntų P.O.D. (angl. proof of delivery) nemokamai.

Taip. Gavėjas gali atsiskaityti tiek banko kortele, tiek grynaisiais.

Sąskaitos-faktūros išrašomos kiekvieno mėnesio pradžioje už ankstesnį mėnesį (jeigu nėra sutarta kitaip) ir persiunčiamos nurodytu kontaktiniu el. paštu.

Šiuo metu paslaugą gali užsakyti tik įmonės, tačiau prekė Jums bus pristatyta, nesvarbu Jūs esate juridinis ar fizinis asmuo.

Load More