Kurjerio paslaugos

Kurjerio paslaugos – tai ypač patogus būdas gauti ir pristatyti siuntas “iš rankų į rankas”, kuris yra itin populiarus visame pasaulyje. Packy.lt savo klientams siūlo tos pačios dienos siuntų bei dokumentų pristatymo paslaugas Vilniaus regione.

Nesvarbu ar esate fizinis asmuo, smulkus verslas ar didžiulė bendrovė – visiems savo klientams mes suteikiame aukščiausios kokybės siuntų ir dokumentų kurjerio paslaugas.

Kodėl rinktis mus?

Packy.lt kurjerio paslaugos – tai siuntų pristatymas, kuris visąlaik įvyksta laiku. Dauguma įmonių siūlo arba neadekvačias kainas pagal kliento galimybes, arba siūlo nefiksuotus tarifus skirtingiems atstumams, taip pat, nepristato siuntinių tinkamiausiu klientams laiku. 

Mūsų įmonė specializuojasi tos pačios dienos nuo durų iki durų siuntų pristatymo paslaugose, todėl užtikriname operatyvumą ir patogumą. Pamirškite vargą ieškant to, kas pristatys jūsų siuntinius laiku, itin skubiai ir už padorią kainą. 

Nepriklausomai nuo to, ar siuntą pristatote fiziniam asmeniui, internetinei parduotuvei ar bendrovei, kuriai reikia nuolatinių dokumentų pervežimo paslaugų. Mes pasiruošę padėti visiems savo klientams.

Jei norite greito ir itin patogaus siuntinių pervežimo Vilniaus mieste rinkitės packy.lt, platformą kuriai užtenka vos keleto paspaudimų, tam, kad įvykdyti jūsų užsakymą.

Ką siūlome savo klientams?

  • Galimybė sekti siuntą – siūlome pasinaudoti galimybe sekti siuntos kelią nuo tiekėjo iki jūsų. Tai galite padaryti bet kada, tiesiog mūsų svetainėje. Čia matysite visus siuntinio statusus nuo išsiųstas, vežamas iki pristatytas.
  • Pristatymas tą pačią dieną – siuntas visuomet pristatome nuo durų iki durų ir tą pačią dieną. Tokia – mūsų stiprioji įmonės pusė. Savo klientams suteikiame labai patogias sąlygas t.y paslaugos užsakymo laiką iki 15val. Ir siuntos pristatymą nuo 18 iki 22val. Šiuo metu veiklą vykdome Vilniaus savivaldybėje.
  • Dokumentų siuntimas (LDG) – siūlome dokumentų bei sutarčių siuntimo paslaugą savo klientams. Jei skubiai reikia susisiekti su asmeniu ar įmone, galime pristatyti būtinus dokumentus. Pasirašius kitai šaliai, juos grąžiname jums NEMOKAMAI.
  • Patogus atsiskaitymas – taikome COD (grynųjų pinigų ar banko kortele) atsiskaitymo paslaugą. Garantuojame, jog nekils jokių nesklandumų atsiskaitant su kurjeriu už gautą siuntinį ir galėsite atsiskaityti taip, kaip jums patogiau.
  • Užnešimo paslauga – užsisakėte didelį siuntinį? Ne bėda, jūsų patogumui, nemokamai užnešime siuntinį iki 30kg į namus ar ofisą jei to pageidausite. Nevarkite ir palikite šį darbą mums.
  • Pristatymas pakartotinai – Jei kurjeris neranda nurodyto gavėjo, nemokamai pristatome siuntą pakartotinai nurodytam klientui, jei jūs to pageidaujate.
  • Grąžinimas nemokamai – Jei klientas kuriam buvo nusiųsta siunta jos nepriėmė ar jos atsisakė, mes ją sugrąžinsime jums nemokamai.

Kurjerio paslaugos Vilniuje. Kodėl verta jas pasirinkti?

  • Patogumas – šios paslaugos yra labai patogus būdas pristatyti siuntinius ar dokumentus nuo durų iki durų visame pasaulyje. Pamažu Lietuvoje šios paslaugos taip pat populiarėja. Kam vargti ir švaistyti brangų laiką ieškant tų kas perduos prekes ar dokumentus kitam asmeniui, jeigu kurjerio paslaugos gali būti pasiekiamos ir internetu, užsakant paslaugą vos keliais mygtukų paspaudimais?Packy.lt savo klientams siūlo tos pačios dienos užsakymų priėmimo ir siuntų pristatymo paslaugas iš rankų į rankas, žmogui patogiu laiku. Pastebėjome, jog dauguma siuntos įmonių siuntinius pristato ryte arba dieną, t.y. laiku kai žmonių namuose nebūna. Mūsų komanda nusprendė dar labiau pagerinti patogumo principą ir pasiūlyti patogų pristatymo laiką vakare – nuo 18 iki 22val. Tai kur kas padidina šansus, jog kurjeris ras ir pristatys siuntą iš pirmo karto.
  • Greitis – kitas kurjerio paslaugų privalumas yra tai, jog jos padeda greitai ir efektyviai perduoti norimą siuntinį ar dokumentus, kur kas patogesniu tempu nei tai reikėtų daryti pačiam. Tik įsivaizduokite situaciją kuomet turite svarbų raštišką pranešimą ar norite pristatyti prekę tam tikram asmeniui Vilniaus mieste. Ar verta vargti einant į paštą, pildyti krūvą formų raštu, ir gaišti savo laiką vien dėl to, kad perduoti aplanką dokumentų? Su tos pačios dienos kurjerio paslaugas tiekiančia įmone tokių klausimų net iš tolo nekils. Tinkamai įpakavus savo dokumentus ar prekes, galėsite jau tą pačią dieną perduoti daiktus kurjeriui. Žinoma, tas pats galioja ir packy.lt platformoje. Mūsų svetainėje galėsite ne tik išsiųsti siuntą tą pačią dieną, tačiau kartu ir patogiai sekti savo siuntos kelionę nuo jūsų iki gavėjo.
  • Kainoskokybės santykis – galiausiai užsakyti kurjerio paslaugos paprasčiausiai sutaupo laiko ir pinigų. Už stabilų, nuo pakuotės bei regiono priklausantį mokestį, galėsite ramia galva siųsti savo siuntinius tiesiai į darbovietę ar namus. Tai reiškia, jog nereikės vargintis dėl atvežimo ar nuvežimo organizavimo pačiam, mąstyti apie tai kaip laiku perduoti siuntinį žmogui kol jis bus namuose. Mažesnė kurjerio paslaugas įmonė jums taip pat galės garantuoti didesnį dėmesį kaip individualiam klientui, kas garantuoja ir geresnę paslaugų kokybę nei renkantis kažką iš didžiųjų siuntos įmonių. Packy.lt taip pat specializuojasi nedidelio masto nišoje – tos pačios dienos siuntų pristatyme Vilniaus mieste, todėl gali pasiūlyti ne tik kompetentingą kainą lyginant ir su didesnėmis įmonėmis, tačiau gali pasiūlyti ir pristatymo tą pačią dieną privilegiją šiame regione.

Mūsų vizija klientams

Manome, jog patenkintas klientas – svarbiausia bet kokio sėkmingo verslo dalis. Tas pats galioja ir teikiant siuntų nuo durų iki durų paslaugas. Todėl šį faktorių mes keliame kaip savo įmonės aukščiausią prioritetą – nesvarbu, koks klientas būtumėte – bendrovė, verslas ar tiesiog fizinis asmuo.

Packy.lt interneto svetainėje jūs rasite viską, ko gali jums prireikti iš siuntų pervežimo įmonės: itin patogų laukelį savo siuntiniams sekti, galimybę pateikti užklausą dėl norimos kurjerio paslaugos, siuntų vežimo taisykles ar tiesiog laukelį susisiekti su mumis dėl užsakymo detalių.

Pilnai suprantame, jog siuntų gavimas gali kelti daug galvos skausmų: reikia suplanuoti kaip jas supakuoti, išsiųsti, o gavėjui – atsiimti ir pagal tai derinti savo dienos rutiną. Mūsų kurjerių komandos tikslas – palengvinti siuntinių perdavimą ir gavimą taip, kad jų prekių ar dokumentų pristatymas jums taptų nuolatinė ir priimtina paslauga. Lankstumas laiko ir vietos atžvilgiu leidžia užtikrinti, jog tokios paslaugos yra vykdomos išties operatyviai.

Užteks vargintis organizuojant savo siuntų siuntimą, leiskite sau patogumą atlikti tai vos keliu mygtukų paspaudimu – per packy.lt internetinę platformą.

Įmonės darbo principai

Tikime, jog tik kruopščiai, pagal konkrečius principus atlikto darbo dėka galime pelnyti ilgalaikį klientų pasitikėjimą ir taip užsiauginti pozityvią reputaciją kurjerių paslaugas teikiančių įmonių tarpe.

Kuo paremti mūsų principai? Skaidrumu ir prisitaikymu prie kliento pageidavimų perduodant prekes ar dokumentus.

Pastebime, jog dauguma kurjerių paslaugų įmonių taiko mokesčius, kurie ne visada atitinka kliento lūkesčius ar galimybes. Jei įmonė nedidelė, o jai tereikia atlikti paprastą siuntimą iš vienos Vilniaus pusės į kitą, vargu ar apsimoka už savo siuntą mokėti taip pat brangiai kaip moka didžiulės bendrovės, tiesa?

Kitas dalykas susijęs su kainomis – itin ribotas siuntų pristatymo atstumas. Viršijus šį spindulį, kurjerio paslaugos ženkliai pabrangsta, keičiasi tarifai, todėl tiek fiziniams asmenims, tiek nedideliems verslams kurjerio paslaugos atsieina kur kas brangiau, nei tai turėtų būti. Packy.lt su pasididžiavimu garantuoja pastovų siuntinių tarifą siuntinių perdavimui Vilniaus mieste – mokėkite vienodai, atsižvelgiant tik į pačios siuntos matmenis ir dydį.

Manome, jog kurjeriai turi dirbti adekvačiai, prisitaikant prie to, kokios sąlygos geriausios tam klientui. Skiriamės tuo, jog klientai prie mūsų taikytis neturi, mes derinamės prie jų, suteikdami geriausias įmanomas salygas. Patenkintas klientas siuntą su mūsų pagalba perduos tikrai ne vieną kartą, ir kas čia žino, galbūt šias pervežimo paslaugas parekomenduos ir pažįstamiems žmonėms?