3 svarbūs pranašumai, naudojantis tos pačios dienos pristatymu!

1. Suteikite savo klientams galimybę greičiau ir patogiau gauti siuntas

Suteikti savo klientams galimybę gauti siuntas tą pačią dieną ir patogiu po darbo valandų laiku tarp 18:00-22:00 yra didžiulis žingsnis pirmyn, norint gerinti paslaugų kokybę. Šis pristatymo laikas stipriai lenkia kurjerių tarnybų įprastai siūlomą pristatymą: nuo 2 dienų, tarp 8:00-16:00. 

Kiekvienos įmonės siekis – turėti nuolatinių klientų ratą. Lengviausia jį užtikrinti – gerinant teikiamų paslaugų kokybę. Pasiūlykite savo klientams siuntų pristatymą tą pačią dieną ir padidinkite savo klientų pasitenkinimą bei lojalumą.

2. Sumažinkite kaštus nuosavo transporto ir personalo išlaikymui

Naudodamiesi pristatymo tą pačią dieną paslaugomis, Jūs galite sumažinti išlaidas nuosavam transportui bei personalui, lyginant su išlaidomis, kurias turėsite pasirinkę PACKY. Kiekvienam verslui svarbu sumažinti nereikalingas išlaidas ir jas panaudoti pelningesnėms sritims. Patikėję siuntų pristatymą kurjerių tarnybai, sutaupysite laiko ir pinigų, kurių prireiktų darbuotojų atlyginimams, socialinėms garantijoms ir kt.

3. Mažiau galimybių apgadinti dūžtančius daiktus

Kadangi pristatant tą pačią dieną yra išvengiama sandėliavimo, rizika siuntų sugadinimui sumažėja net iki 80%! 

Atsitiktiniai įrašai

Pristatymo patvirtinimas

Pristatymo patvirtinimo pakeitimai

Reaguojant į SAM rekomendacijas ir reikalavimus bei išliekančią įtemptą padėtį pasaulinės COVID-19 pandemijos metu, Packy nežymiai keičia siuntų pristatymo tvarką. Iki tol, kol padėtis stabilizuosis, siunta bus įteikiama lauke, kurjeriui ties...

Same day delivery paveiksliukas

3 svarbūs pranašumai, naudojantis tos pačios dienos pristatymu!

1. Suteikite savo klientams galimybę greičiau ir patogiau gauti siuntas Suteikti savo klientams galimybę gauti siuntas tą pačią dieną ir patogiu po darbo valandų laiku tarp 18:00-22:00 yra didžiulis žingsnis pirmyn, norint gerinti pas...