Packy.lt siuntų kainos

Siuntos kaina – tai mokestis, mokamas už siuntos išsiuntimą su kurjerio pagalba. Nors tikslią kainą akimirksniu įvardyti yra tikrai sudėtinga, pasitelkus jos matmenis ir svorį tai galima padaryti sėkmingai.

Packy.lt siuntas siūlo už itin patrauklią kainą tinkančią fiziniams asmenims, smulkiesiems verslams bei stambių bendrovių siuntimo paslaugoms.

Nuo ko priklauso siuntos kaina?

Pagrindiniai du faktoriai, nuo kurių priklauso siuntos pristatymo kaina – tai jos matmenys ir svoris. Savaime suprantama, jog kuo didesnis siuntinys, tuo didesnė siuntimo kaina, tačiau iš savo pusės užtikriname visuotinę paslaugų kokybę bet kokiam siuntos paketui.

Nesvarbu, ar laukiate mobiliojo telefono ar naujutėlaičio televizoriaus, pasirinkę mūsų profesionalių kurjerių komandą, neprašausite.

Pilnas packy.lt siuntų kainų sąrašas

Packy.lt klientams siūlo S, M, L, XL ir XXL siuntų pristatymo paketus skirtingiems daiktams pervežti.

KlasėMatmenysSvorisSiuntos pristatymo kaina
S22cm x 16cm x 12cmiki 10kgnuo 2.29 Eur
M45cm x 32cm x 25cmiki 20kgnuo 2.79 Eur
L90cm x 65cm x 50cmiki 30kgnuo 2.99 Eur
XL180cm x 70cm x 70cmiki 60kgnuo 7.99 Eur
XXL190cm x 140cm x 75cmiki 120kgnuo 12.50 Eur

Siuntos kaina atsižvelgus į jo ypatybes

Manome, jog mūsų siuntimo paslaugų paketai tinkamai atsižvelgia į tai, kokias siuntas klientai siunčia, kadangi jie yra pakankamai lankstūs. Todėl kiekvienas klientas čia ras tai, kas geriausiai atitiktų jo poreikius.

Skiriamės nuo kitų įmonių ir tuo, jog leidžiame pristatyti didesnio svorio, iki 120 kg sveriančias siuntas. Pastebėjome, jog dauguma didžiųjų bendrovių priima tik ne daugiau 30 kg sveriančius siuntinius, todėl norėjome pasiūlyti ir didesnių siuntinių galimybes.

Taigi, jeigu turite ir didesnių matmenų krovinius, kuriuos jums reikia pristatyti, tai galėsite padaryti be didesnių problemų.

Tūrinis svoris. Kaip siuntos kaina gali priklausyti nuo jo?

Kai kurios siuntų bendrovės transportavimo kainą vertina pagal tūrinio svorio faktorių.

Tūrinis svoris – tai siuntų pristatymo bendrovių naudojamas standartas, skirtas apskaičiuoti siuntos sąlyginiam svoriui. Kai kurios gali sverti nedaug, tačiau užima nemažai vietos transportuojant. 

Dėl to, tokie matavimai padeda sutaupyti vietos transportuojant didesnį krovinių skaičių. Nuo šio svorio ir priklauso siuntos transportavimo kaina.

Tūrinis svoris yra skaičiuojamas pagal formulę:

ilgis*plotis*aukštis / tūrinio svorio koeficientas

Pagal gautą atsakymą nustatomas mokestis už siuntą, ir, kokio dydžio krovinys tai yra. Packy.lt atveju – tai S, M, L, XL ir XXL klasių siuntiniai.

Kaip atlikti siuntimą per packy.lt?

Paskaičiuokite siuntimo kainą ir pateikite užsakymą

Siuntimo kaina pagrinde priklauso nuo jūsų pakuotės svorio ir matmenų, kaip jau minėta.

Tiksliai apskaičiavus, galėsite sužinoti kokio dydžio pakuotei jūsų siuntinys yra priskiriamas – S, M, L, XL ar XXL kategorijai ir kokios kainos maždaug galite tikėtis.

Būtent XXL dydis (190cmx140cmx75cm matmenų, iki 120kg tūrinio svorio) yra didžiausias galimas išsiųsti paketas per packy.lt sistemą už kurį yra taikomas iki 12,5 eurų mokestis.

Jei jūsų siuntinys viršija šiuos normatyvus, kreipkitės į mus kontaktuose, o mes garantuojame, jog surasime kaip transportuoti jūsų didelę siuntą.

Na, o užsakymui pateikti svarbiausias dalykas yra gavėjo kontaktiniai duomenys.

Siunčiant siuntinį fiziniui asmeniui – nurodykite gavėjo telefono numerį, adresą, vardą bei pavardę. Tai darant juridiniam asmeniui – užtenka telefono numerio, adreso ir pavadinimo.

Taigi, žinodami savo tikslius matmenis ir gavėjo duomenis galite užsakyti siuntimo paslaugą mūsų kontaktų skiltyje (pagrindinio puslapio apačioje). Iš mūsų gausite atsakymą dėl siuntos ir užsakymo apmokėjimo detalių.

Tinkamai supakuokite savo siuntinį ir perduokite kurjeriui

Kuomet apmokėjote siuntą, metas pereiti prie jos įpakavimo.

Prieš siunčiant siuntinį yra itin svarbu jį tinkamai supakuoti. Pasitaiko, jog klientai šio žingsnio tinkamai neįvertina kas priveda prie netvirtos ir nekokybiškos siuntinio pakuotės. Būtent įpakavimas didžiąja dalimi lemia tai, jog daiktas atkeliaus į numatytą vietą saugiai.

Nors siuntos pakavimas į dėžę nėra būtinas, mes tai vistiek rekomenduojame atlikti, kadangi tai ko gero tvirčiausia pakuotės forma, bet, žinoma, reikia žiūrėti pagal situaciją.

Ką laikome tinkama siuntos pakuote?

  • Geba tinkamai apsaugoti siuntą nuo išorinių veiksnių logistikos metu
  • Nekelia pavojaus aplinkiniams žmonėms, aplinkai
  • Atitinka gaminio savybes (dežė, vokas, tūta ir t.t)
  • Įtvirtinta papildomomis medžiagomis (pvz.: lipni juosta).

Kuomet renkatės pakuotę savo siuntiniui, atkreipkite dėmesį į savo siuntos matmenis. Matmenų pagalba ne tik sužinosite, kiek tiksliai kainuos jūsų siuntos pervežimas, tačiau ir kokios formos pakuotės jums prireiks.

Kitas svarbus dalykas – tinkamas jos pažymėjimas.

Ką laikome tinkamu pakuotės pažymėjimu?

Kiekviena siunčiama pakuotė privalo turėti specialų lipduką kuris jums bus sugeneruotas packy.lt sistemoje. Jame bus matoma visa pagrindinė siuntinio informacija ir brūkšninis kodas kuris bus reikalingas skirtinguose skenavimui skirtinguose logistikos etapuose.

Reikalavimai žymėjimui:

  • Tam, kad būtų vietos lipduko užklijavimui, ant pakuotės yra būtina turėti bent vieną 10x15cm plokštumą. Lipdukas visuomet klijuojamas ant didžiausios plokštumos
  • Brūkšninis kodas turi matytis aiškiai, nebūti uždengtas, kad būtų nesudėtinga jį nuskenuoti.
  • Ant lipduko esanti informacija turi matytis aiškiai, neturi būti trikdžių ją perskaityti.
  • Ant pakuotės neturi būti senų, dabartiniam siuntimui neaktualių lipdukų. Jei nepavyksta jų panaikinti, aiškiai perbraukite ar kitaip pažymėkite, jog tai nėra naujausias lipdukas.

Viskas, siuntinys yra paruoštas siuntimui. Perduokite jį sutartu laiku atvykusiam kurjeriui.

Siuntos sekimas su packy.lt

Kai jau sužinosite, kokia bus tiksli siuntos kaina ir užsisakysite pasirinktą paslaugą, bus labai patogu matyti jos pristatymo eigą. Packy.lt savo klientams suteikia siuntos sekimo internetu galimybę.

Siuntos sekimo procesas mūsų klientams yra itin paprastas ir patogus. Tereikia nueiti į mūsų svetainę – packy.lt – ir įvesti savo siuntos numerį bei spustelėti mygtuką “Ieškoti”. 

Įvedus siuntos kodą, jūs gausite visą su ja susijusią informaciją ir jos keliavimo istoriją, nuo išsiuntimo iki pristatymo gavėjui akimirkos.

Kaip žinia, siuntos sekimas yra įmanomas tik prieš tai ją įregistravus tiekėjo sistemoje. Tai sumažina galimybę, jog siunta dings ir, apskritai, registracija suteikia didesnį saugumą tiek siuntėjui, tiek gavėjui. 

Papildomais saugumo sumetimais primename, jog atsiimti siuntą gali tik asmuo patvirtinęs savo tapatybę. Siuntos sekimo numeris jums bus suteiktas užsisakius vieną iš mūsų siuntos pristatymo paslaugų. Pagal šį unikalų kodą siuntą ir galima bus sekti.

Packy.lt siuntos – Dažniausiai Užduodami Klausimai

Siuntos atvykimo ir išvykimo laikai. Kur galiu juos rasti?

Duomenis apie siuntos “kelionę” matysite sekant jos statusą mūsų svetainėje. Joje matysite preliminarius išvykimo ir atvykimo laikus bei pristatymo statusą. Jums tereikia įrašyti siuntos kodą į laukelį.

Kokio maksimalaus dydžio ir svorio siuntą galiu siųsti?

Siuntos per packy.lt yra siunčiamos iki maksimalaus XXL paketo ribų. T.y. – 190cm x 140cm x75cm matmenų ir iki 120 kilogramų svorio.

Jei yra būtinybė transportuoti dar didesnių gabaritų krovinį, kreipkitės į mus kontaktų skiltyje. Jei bus pakankamai techninių galimybių, tikrai rasime kompromisą ir galėsime pristatyti jūsų siuntas.

Kokius duomenis būtina nurodyti siunčiant siuntą?

Kuomet siunčiate siuntą turite nurodyti gavėjo vardą, pavardę bei telefono numerį. Jei siunčiate siuntinį įmonei pakanka nurodyti telefono numerį ir jos pavadinimą.

Kur teikiamos packy.lt paslaugos?

Šiuo metu packy.lt savo paslaugas teikia Vilniaus savivaldybėje.

Ar siuntos kaina gali būti padengta grynaisiais pinigais?

Taip, galite. Savo klientams taikome COD (banko kortelių bei grynųjų pinigų) atsiskaitymo metodą. Iš savo pusės užtikriname, jog nekils jokių nesklandumų atsiskaitant jūsų siuntinį pristatančiam kurjeriui ir tai galėsite padaryti tokiu būdu, koks jums patogus.

Kada bus pristatyta mano siunta?

Mūsų įmonės specializacija – siuntinių pristatymas tą pačią dieną. Suteikiame galimybę savo klientams teikti paslaugos užsakymą iki 15val. O mes pristatysime jūsų siuntą į nurodyta vietą – darbą ar ofisą jums patogiu laiku, t.y. nuo 18 iki 22val. 

Ar siuntos kaina lemia pristatymo laiką?

Ne, užsisakius bet kokio dydžio siuntinio pristatymą siunta yra pristatoma visiems taip pat, t.y. tą pačią dieną. Tikslius duomenis pamatysite mūsų sistemoje.